Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Meli_Te

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 33
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 22.09.2006
Mė aktiv nė Forumi Islam
26 postime nė kėtė temė
( 90% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 02:23
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Ne dunja
Hobby Pejgamberi a.s. ka thene: "Nuk do te levize njeriu nga vendi Diten e Gjykimit pa mos u pyetur per kater gjera : per jeten ku e ka kaluar, rinine ku e ka harxhuar, per diturine cka ka bere me te, dhe pasurine si e ka fituar dhe ku e ka harxhuar.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Moderatore
Simboli
Nėnshkrimi Pejgamberi a.s. ka thene: "Nuk do te levize njeriu nga vendi Diten e Gjykimit pa mos u pyetur per kater gjera : per jeten ku e ka kaluar, rinine ku e ka harxhuar, per diturine cka ka bere me te, dhe pasurine si e ka fituar dhe ku e ka harxhuar.
User's relationship informations
Forumi
  "Djali qė pa ėndėr vdekjen dhe dėnimin 
 2009/6/14 3:38:34
  KTHEHU RINI NE ISLAM !!! 
 2007/3/13 15:29:40
  GRUAJA MES NDERIMIT NĖ ISLAM DHE POSHTĖRIMIT NE... 
 2007/3/13 15:17:13
  GRUAJA MES NDERIMIT NĖ ISLAM DHE POSHTĖRIMIT NE... 
 2007/3/13 14:33:26
  ISLAMI FE E PARA APO E FUNDIT? 
 2007/2/26 2:55:05
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio