Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Flori Bruqi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 278
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 12.10.2006
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
66 postime nė kėtė temė
( 50% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 25.05.2020, 22:14
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Politika Midis DilemĖs Dhe Realitetit Shqiptar 
 2007/4/28 0:46:13
  Dimensioni KombĖtar Dhe Krijues I Jusuf GĖrvallĖs 
 2007/4/28 0:42:54
  Nuk ėshtė Koha Pėr Tė Bėrė Armiq! 
 2007/4/28 0:41:39
  Sovraniteti Dhe Pavarsia E Kosoves 
 2007/4/28 0:39:27
  Mos Na Detyroni TĖ RidĖshmojmĖ VendosmĖrinĖ TonĖ! 
 2007/4/28 0:37:57
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio