Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
velushi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 82
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 31.10.2006
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
33 postime nė kėtė temė
( 54% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 21.09.2019, 12:50
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Ndihmė 
 2007/6/4 11:43:17
  Ndihmė 
 2007/6/4 5:30:27
  Kush fal me shum mashkulli apo femra dhe pse? 
 2007/3/1 15:19:40
  Dita e tė dashuruarėve 14 Shkurt 
 2007/2/14 13:23:03
  Dhuna ne Demostraten e Vetevendosjes 
 2007/2/13 15:25:38
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio