Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
saraj

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 255
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 02.11.2006
Mė aktiv nė Forumi Politik
89 postime nė kėtė temė
( 45% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 25.05.2020, 15:54
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri KoNdOvA
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 20 Mars 1983
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Me propozim tė BDI-sė, Llazar Elenovski ambasador 
 2012/4/27 1:51:35
  BEJTA 1 MILION EURO RUFI OSMANIT TĖ TĖRHIQET 
 2009/3/18 7:21:10
  Nje SMS per z.Imer Selmani 
 2009/2/4 15:02:14
  BDI pajtohet me PDSH-nė 
 2009/2/4 5:20:48
  DR dhe BDK bashke ne zgjedhjet lokale 
 2009/1/16 8:17:13
Foto Galeria
  Iljas inspektori 
 2006/11/10 16:35:27
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio