Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Ethnic Albanian

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 154
( 0.02% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 02.11.2006
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
72 postime nė kėtė temė
( 62% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 23.02.2020, 16:01
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Josef Frantzl,bisha Qe Tronditi Boten 
 2008/4/30 4:09:59
  “ĒamĖria PlagĖ PĖr Ēdo ShqipĖtar TĖ NdershĖm” 
 2008/4/15 4:35:22
  ShqiptarĖt E MaqedonisĖ Dhe Forca E TĖ RinjĖve 
 2008/4/11 3:55:14
  Debat Virtual Muslimano-kristian Shqipetar 
 2008/3/30 7:46:09
  Beso Nė Njė- Nga Vizioni Studentor 
 2008/3/30 7:40:33
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio