Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


i-martuari

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 6
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 20.11.2006
Mė aktiv nė
postime nė kėtė temė
( 0% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 12.11.2019, 08:52
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri albaner30@hotmail.de
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili albaner30@hotmail.de
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 9 Prill 1975
Vendndodhja Panjohur
Hobby ju pershendes te gjithve, me se shumti femrat dhe i du shum
+491628834077
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio