Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
arniti

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 184
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 12.12.2006
Mė aktiv nė Forumi Politik
54 postime nė kėtė temė
( 36% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 17.09.2019, 10:14
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Per shqiptaret me i mire.Cervenkofski apo Gruefski 
 2009/11/14 20:33:40
  Leter motivimi & rekomandimi 
 2009/5/4 15:47:20
  Takim ne mes prof.Rufi Osmanit dhe STUDENTEVE 
 2009/3/2 18:40:09
  PDSH filloi kampanjėn zgjedhore 
 2009/3/2 18:33:28
  PDSH filloi kampanjėn zgjedhore 
 2009/3/2 18:26:59
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio