Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Argument

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2265
( 0.35% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.5
Bashkangjitur 27.12.2006
Mė aktiv nė Forumi Islam
1025 postime nė kėtė temė
( 67% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 31.05.2020, 22:20
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.teuhid.net
Datėlindja 7 Dhjetorė 1984
Vendndodhja Shkupi
Hobby "Fjala mė e mirė ėshtė fjala e All-llahut, udhėzimi mė i mirė ėshtė udhėzimi i Muhamedit, veprat mė tė kėqija janė ato tė shpikurat, ēdo shpikje ėshtė bidat e ēdo bidat ėshtė humbje".
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi www.teuhid.net
User's relationship informations
Forumi
  Sexi Dhe Islami 
 2009/2/16 19:45:17
  Sexi Dhe Islami 
 2009/2/16 17:42:39
  Nxitja pėr pasimin e Sunnetit 
 2009/2/16 10:04:23
  Kryeministri norvegjez thotė jo policeve me shami 
 2009/2/15 16:27:47
  Qka do kishit shkruar ne nje xhame te avulluar 
 2009/2/14 17:16:16
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio