Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


roop

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 12
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 01.01.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
6 postime nė kėtė temė
( 55% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 29.05.2020, 12:56
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 18 Tetorė 1984
Vendndodhja Shkup , Maqedoni
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi me respekt,
RooP
User's relationship informations
Forumi
  Kuptoni qe gruaja ju ka genjyer 
 2009/2/20 14:21:34
  Sexi Dhe Islami 
 2009/2/17 10:26:36
  Sexi Dhe Islami 
 2009/2/16 17:01:30
  Stupcat mė zi se Papa?! 
 2007/1/17 8:03:01
  C'farė ėshtė pėr ju forumi? 
 2007/1/15 17:38:11
Foto Galeria
  buli 
 2006/12/31 18:43:03
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio