Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


fato1

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 5435
( 0.83% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 1.1
Bashkangjitur 04.01.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
1438 postime nė kėtė temė
( 37% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 27.05.2020, 17:28
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  A po doni musafir 
 2010/7/8 14:11:23
  Cfare do donit tju ndodhe ne kete moment..? 
 2010/7/8 13:41:32
  Emra tė Meshkujve! 
 2010/7/6 15:53:37
  Pėr shkak tė nxehtit, ec lakuriq nėpėr qytet 
 2010/7/2 2:56:44
  Shtyhu pak te hi dhe un...... 
 2010/7/2 2:42:50
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio