Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


arnavet

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 31
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 11.01.2007
Mė aktiv nė Brengat dhe hallet
10 postime nė kėtė temė
( 36% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 05.07.2020, 04:42
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri vetmersin@hotmail.com
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili vetmersin@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.arnavutum.com
Datėlindja 15 Shtatorė 1987
Vendndodhja Istanbul/Sarajeve
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Sa njoftojme- Mehmetriza Gega 
 2012/9/7 17:44:00
  Sa njoftojme- Mehmetriza Gega 
 2012/9/7 17:33:37
  AK: Ndal martesave me sllavėt ! 
 2012/9/3 4:02:51
  Rritja e problemit tė drogės nė mesin Vajzat Tetov 
 2012/9/2 15:45:11
  Rritja e problemit tė drogės nė mesin Vajzat Tetov 
 2012/9/2 15:07:43
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio