Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Llapi_boy

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 51
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 14.01.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
24 postime nė kėtė temė
( 63% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 04.06.2020, 02:38
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Saudi:6 muaj dhe 200 kamxhike per vajzen viktime 
 2008/7/5 7:02:25
  Reagim ndaj shkrimit te Sare Gjergjit...... 
 2008/7/5 6:47:13
  Roli Mobilizues i Fese ne Lidhjen e Prizrenit 
 2008/6/19 15:27:52
  Studentet, letėr e hapur Kryetarit tė Kosovės 
 2008/6/19 15:05:04
  “ĒamĖria PlagĖ PĖr Ēdo ShqipĖtar TĖ NdershĖm” 
 2008/4/15 12:25:18
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio