Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
lostangel

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 5
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 22.02.2006
Mė aktiv nė Ndihmoni njėri-tjetrin
2 postime nė kėtė temė
( 40% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 27.02.2020, 20:25
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri lostangel501@hotmail.com
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 28 Nėntorė 1986
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Poezi dhe foto dashurie 
 2006/11/25 17:47:40
  Revista "NACIONAL"- PDSH apo BDI? 
 2006/11/14 17:03:40
  Si ndikoni Tsunami nė ekonominė botėrore! 
 2006/10/25 15:25:07
  Me fat Bajrami 
 2006/10/24 15:54:10
  Si ndikoni Tsunami nė ekonominė botėrore! 
 2006/10/24 15:51:31
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio