Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Ulqinaku

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 6691
( 1.02% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 1.4
Bashkangjitur 26.01.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
1394 postime nė kėtė temė
( 29% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 26.05.2020, 01:10
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Notimi...
Me u la...
Peshkimi...
Xhakuzi....
Kercimi ne Uj...
Bazenti..

ABREE cdo gje qe lidhet me Ujin....
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
User's relationship informations
Forumi
  Mishi i pulės dhe pomfriti tė bėjnė homoseksual! 
 2010/4/23 17:29:03
  Mishi i pulės dhe pomfriti tė bėjnė homoseksual! 
 2010/4/23 17:19:05
  Happy B-day Cusack! 
 2010/4/23 10:28:36
  Mos e leshoni namazin e XHUMAS... 
 2010/4/23 3:13:24
  Kenga - XHIHADI JEM ! 
 2010/4/22 8:31:12
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio