Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Senatori_TeT

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2032
( 0.31% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.4
Bashkangjitur 28.01.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
536 postime nė kėtė temė
( 38% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 11.07.2020, 04:31
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 28 Mars 1983
Vendndodhja atje ku sje ti
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
User's relationship informations
Forumi
  Enver Hoxha 
 2008/10/22 21:40:47
  Bibla dhe Kurani: BEHU VEGJETARIAN! 
 2008/7/19 5:15:38
  Mbi Gjuhen E Bukur Shqipe... 
 2008/6/29 14:28:42
  Japonia pėrshtatet me financat Islame 
 2008/6/29 14:20:57
  Kujtimet apo Enderrimet 
 2008/6/29 14:14:13
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio