Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


melcheh

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 18
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 03.02.2007
Mė aktiv nė Sporti dhe sportdashėsit
8 postime nė kėtė temė
( 62% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.12.2019, 14:51
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Kush do te fitoj ne Champions League 2007? 
 2007/3/10 5:24:43
  Kush do te fitoj ne Champions League 2007? 
 2007/2/19 12:35:20
  A ka ilaē pėr kancer dhe AIDS? 
 2007/2/5 13:57:43
  Futboll: Shqiperi-Maqedoni 
 2007/2/5 13:46:30
  Futboll: Shqiperi-Maqedoni 
 2007/2/5 12:56:55
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio