Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


BInNa

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 16.02.2007
Mė aktiv nė Brengat dhe hallet
1 postime nė kėtė temė
( 100% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 20.01.2020, 05:27
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili binna_a@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 5 Qershorė 1990
Vendndodhja Panjohur
Hobby pc,music
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Kush tardhetone me shum DJEMT apo VAJZAT 
 2007/2/16 9:49:48
Foto Galeria
  BinNa 
 2007/2/16 15:37:49
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio