Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Drini

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 3
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 31.03.2006
Mė aktiv nė Kėndi i Lajmėrimeve
1 postime nė kėtė temė
( 33% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 19.09.2019, 11:02
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Njoftim i USSH-sė nė Maqedoni 
 2006/9/23 10:52:42
  Ceshtja Kombetare dhe Studentet 
 2006/8/29 14:42:48
  trashegimi i fronit 
 2006/3/31 13:06:46
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio