Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Arbeni_ivetmuar

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 23
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 02.03.2007
Mė aktiv nė Letėrsia shqiptare
12 postime nė kėtė temė
( 60% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 09.12.2019, 14:38
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Poezi Personale 
 2007/10/30 18:19:34
  Lidhjet Dashurore! 
 2007/10/30 17:22:25
  Ēka ėshtė dashuria pėr ty dhe ēfarė rėndėsie ka ? 
 2007/5/30 4:07:24
  Poezit e Mija 
 2007/3/19 9:18:00
  Poezit e Mija 
 2007/3/13 14:22:34
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio