Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mehasi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 191
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 30.12.2004
Mė aktiv nė Forumi Islam
94 postime nė kėtė temė
( 59% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 25.05.2020, 10:03
Komunikimi
E-maili Kliko kėtu
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.breziiri.com
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Tetove
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Breziiri.com - Ura lidhese ndermjet te se kaluares dhe te ardhmes!
User's relationship informations
Forumi
  Ėndrra e Davutoglut 
 2010/12/11 7:35:53
  Cili ėshtė problemi kryesor i shoqėrisė shqiptare 
 2010/11/25 11:53:32
  Cili ėshtė problemi kryesor i shoqėrisė shqiptare 
 2010/11/25 6:31:18
  +18,Zbulohet shqiptarja e parė nė pornografinė e shtrenjtė amerikane 
 2010/11/25 6:18:40
  Papagajtė e Arabisė qė lexojnė Kuran dhe falin namaz 
 2010/7/9 7:53:51
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio