Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


ajla

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 15
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 03.04.2006
Mė aktiv nė Forumi Islam
4 postime nė kėtė temė
( 33% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 18.07.2019, 19:46
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Qyteti I Studenteve - Tetova 
 2007/4/13 5:26:17
  Pse jeton 
 2007/3/24 7:48:40
  Kush tardhetone me shum DJEMT apo VAJZAT 
 2007/2/24 11:09:06
  Kush fal me shum mashkulli apo femra dhe pse? 
 2007/2/22 6:29:49
  KTHEHU RINI NE ISLAM !!! 
 2007/2/14 15:56:48
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio