Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


medi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 270
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 29.03.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
105 postime nė kėtė temė
( 51% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 29.03.2020, 11:34
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Bora e pare po bie! 
 2012/12/10 8:20:19
  Ja si do tė funksionojė parkimi zonal nė Tetovė 
 2012/11/28 9:44:33
  Ndahen 22 vendime pune pėr profesorė dhe arsimtarė 
 2012/11/23 9:47:31
  Buxheti 2012’, Izet Zeqiri ēoi nė kėmbė deputetėt 
 2011/12/20 11:17:04
  Abdylmenaf Bexheti - kryetar i ardhshėm i Tetovės? 
 2011/11/19 11:48:40
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio