Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mirsim Maliqi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 189
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 03.05.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
58 postime nė kėtė temė
( 36% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.07.2020, 04:21
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili altruisti@gmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://altruisti.blogspot.com
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Kumanove
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi www.altruisti.com

Hadithe nga Muhamedi, paqa dhe shpėtimi i Zotit qofshin mbi tė!

“Mė tė mirėt prej jush janė ata qė kanė moral mė tė lartė”

“Nuk ėshtė i fuqishėm ai qė ka fuqi trupore, i fuqishėm ėshtė ai qė frenon veten kur zemėrohet”

"Kush beson Allahun dhe Ditėn e Ahiretit le tė thotė fjalė tė mira ose le tė hesht. Kush beson Allahun dhe Ditėn e Ahiretit le tė nderoj fqiun. Kush beson Allahun dhe Ditėn e Ahiretit le tė nderoj mikun."
User's relationship informations
Forumi
  Pse Jetojmė? 
 2008/11/23 2:40:35
  ASIMILIMI 
 2008/11/19 14:12:26
  Molla Idriz Kakruki 
 2008/11/19 13:56:25
  Pershendetje Per Te Gjithe! 
 2008/6/15 14:54:28
  Dje ,"ēudi" ne qytetin e Laēit - Kurbin. 
 2008/6/15 3:34:47
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio