Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Profesori universitar

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 77
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 15.05.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
42 postime nė kėtė temė
( 65% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 07.06.2020, 01:14
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Nusja Shkupjane kerkon vota Tetovare! 
 2013/1/5 20:53:36
  Rektori i USHT-se rreh Deknain e Mjeksise! 
 2012/11/21 9:56:07
  Partia Ekonomike e Rufi Osmanit 
 2012/11/13 16:55:03
  Partia Ekonomike e Rufi Osmanit 
 2012/11/13 16:23:50
  BDI: RDK u bė “argat” i LSDM-sė! 
 2012/10/8 16:16:16
Foto Galeria
  Ahmeti dhe Thci 
 2007/10/27 20:31:47
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio