Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
-ilirida-

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 11
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 30.06.2007
Mė aktiv nė Brengat dhe hallet
4 postime nė kėtė temė
( 50% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.07.2020, 15:33
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Euthanasia Ne Maqedoni 
 2007/10/19 9:01:41
  "konkurs Bukurie" 
 2007/10/17 6:33:28
  Femiu Gjarper....! 
 2007/10/7 9:01:43
  Femiu Gjarper....! 
 2007/10/7 5:25:33
  Sherbimi Ne Spitalet Tona. 
 2007/10/5 17:06:32
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio