Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
strong_07

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 638
( 0.10% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 21.07.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
141 postime nė kėtė temė
( 26% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 26.05.2020, 14:07
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili strong_forcaa_07@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 7 Mars 1987
Vendndodhja Shkupi
Hobby dituria
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Arsyetimet e izet cipit... shifini viedon 
 2013/1/23 12:06:09
  Zgjedhjet erdhen..Tetova ende pa UJ 
 2013/1/23 12:03:53
  Gruevskit frikė nga Agim Krasniqi dhe Bajrush Sejd 
 2013/1/23 5:03:57
  Gruevskit frikė nga Agim Krasniqi dhe Bajrush Sejd 
 2013/1/23 4:55:54
  Xhandarmėria serbe hoqi pėrmendoren e UĒPMB-sė !? 
 2013/1/20 3:39:05
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio