Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
fancy_boy

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 277
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 28.11.2004
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
59 postime nė kėtė temė
( 28% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 05.06.2020, 06:09
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG fancy_boy_2005@yahoo.com
MSN e-maili fancy.boy@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.KnaQu.Net
Datėlindja 19 Maj 1986
Vendndodhja Tetovė
Hobby Shetitje Neper MJEGULLA
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Shetitje neper Mjegull
Simboli
Nėnshkrimi Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
User's relationship informations
Forumi
  Pse qikat jan lazdrajke ! ? 
 2009/4/28 17:32:56
  Pornografa dhe interneti 
 2009/4/28 17:29:40
  Pershendetje 
 2009/4/28 17:22:36
  Edhe sa yje ne flamur 
 2009/1/28 18:48:52
  Barack Obama nuk eshte bere synet!? 
 2009/1/25 8:04:01
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio