Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Journalisti

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 50
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 26.08.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
10 postime nė kėtė temė
( 23% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 19:53
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Degradim i kualitetit dhe menaxhimit nė USHT 
 2012/2/27 8:42:43
  Degradim i kualitetit dhe menaxhimit nė USHT 
 2012/2/24 4:28:10
  Degradim i kualitetit dhe menaxhimit nė USHT 
 2012/2/24 3:36:57
  Seriozėt qesharak dhe Shkėndija – VIDEO 
 2011/10/8 4:03:02
  Cka u be me DIPLOMAT ???!!! 
 2011/9/15 5:45:52
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio