Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
want3d

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 4854
( 0.74% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 1
Bashkangjitur 28.08.2007
Mė aktiv nė Forumi Islam
2034 postime nė kėtė temė
( 45% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 04.06.2020, 07:01
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri pentiumi11@hotmail.com
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Keep smiling its Sunnah!
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.albislam.com
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Dikund Ne Toke te Allahut!
Hobby -nijeti im ėshtė tė zbatoj urdhrin e Allahut: “Luftoni nė rrugė tė Allahut”.

-vullneti im ėshtė: tė jap mundin tim pėr t’i shėrbyer fesė time.

-vendosmėria ime: t’i mposht jobesimtarėt me ushtrinė time.

-meditimi im ėshtė: tė ēliroj dhe tė triumfoj me ndihmėn e Allahut.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
User's relationship informations
Forumi
  Allahu nuk e korit dikend pa e meritu! 
 2012/8/10 12:38:11
  Jezusi apo Muhamedi? Bibla apo Kurani? 
 2012/8/10 4:32:40
  MTV Shqip me i keq se Shkijet. 
 2012/8/10 4:17:29
  Rrall ka kesi burra Tetova 
 2012/8/10 4:15:03
  Japin mushka, marrin nuse shqiptare 
 2012/8/10 4:11:52
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio