Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


dino2030

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 0
( % nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė
Bashkangjitur 31.08.2007
Mė aktiv nė
postime nė kėtė temė
( 0% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 09.04.2020, 03:12
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Dino
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Dintaf@msn.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 10 Tetorė 1983
Vendndodhja shba
Hobby Skijimi
lajme,
muzik
reklama
studime te reja dhe
Femra
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Dino Tafilaj
2030 Edwin Ave
Fort Lee, NJ 07024
User's relationship informations
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio