Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
GAZETARI23

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 5014
( 0.77% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 1.1
Bashkangjitur 10.09.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
1910 postime nė kėtė temė
( 43% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 13:06
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
User's relationship informations
Forumi
  Pushimet Verore ku do ti kaloni? 
 2012/6/17 7:10:52
  Dosja e parė e CIA-s pėr Kosovėn 
 2012/6/17 2:43:24
  Asfaltohet rruga nė Forinė ,Gostivar 
 2012/6/17 2:40:49
  Ali Ahmeti GENJEN si cdo herrr. FAKTE 
 2012/6/13 10:20:00
  Ali Ahmeti GENJEN si cdo herrr. FAKTE 
 2012/6/13 10:18:11
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio