Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
piktori4

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 324
( 0.05% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 08.04.2006
Mė aktiv nė Albumi fotografik
231 postime nė kėtė temė
( 77% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 01.06.2020, 00:16
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri ipadiplomuari@hotmail.com
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili ipadiplomuari@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.gostivari.com.mk
Datėlindja 13 Janarė 1984
Vendndodhja Gostivar
Hobby Arti dhe sporti- futbolli
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
User's relationship informations
Forumi
  Ekspozita vjetore e studentėve tė Artit figurativ 
 2009/6/13 7:08:24
  Ekspozita vjetore e studentėve tė Artit figurativ 
 2009/6/13 7:03:23
  EKSPOZITE 
 2009/5/31 10:31:22
  EKSPOZITE 
 2009/5/31 9:32:57
  EKSPOZITE 
 2009/5/31 9:00:31
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio