Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
FBI

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 721
( 0.11% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 17.09.2007
Mė aktiv nė Sporti dhe sportdashėsit
286 postime nė kėtė temė
( 47% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.11.2019, 14:56
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili jurgen-19@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 24 Shtatorė 1993
Vendndodhja Shkodėr
Hobby Makinat dhe PC
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi IF YOU NEED HELP JUST SAY FBI
User's relationship informations
Forumi
  A Lexoni Libra ? 
 2008/9/6 13:00:04
  Shqiperia arrin sukses barazaon me Suedin 
 2008/9/6 12:55:06
  A Do Te Ket Ndarje Te Kosovės ? 
 2008/3/21 10:19:26
  Cili Eshte Dialekti Me I Mir Me I Kuptuaeshem I 
 2008/3/12 16:05:06
  Do Kishi Tradhetuar Te Dashurin Per 1000$ 
 2008/3/12 16:03:18
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio