Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


ZaUm_

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 424
( 0.06% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 20.09.2007
Mė aktiv nė Forumi Islam
61 postime nė kėtė temė
( 18% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 01.04.2020, 22:21
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 10 Tetorė 1985
Vendndodhja kuwait
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Ahmeti perseri takim me nderkombetaret 
 2011/4/11 18:04:52
  Ahmeti perseri takim me nderkombetaret 
 2011/4/11 17:54:45
  BDI ne koalicion me dy parti shqiptare . 
 2011/4/3 17:16:50
  BDI nė koalicion me romėt dhe serbet! 
 2011/4/2 17:00:02
  100 punėsime maqedon asnjė shqiptar! 
 2011/3/29 8:21:47
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio