Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Anarchy

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 19
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 29.09.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
12 postime nė kėtė temė
( 86% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 28.02.2020, 04:34
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili anarchy@89.usa
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.tetovari-3nt.piczo.com
Datėlindja 14 Shkurt 1989
Vendndodhja tetova
Hobby shoqeria ........
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  MATOSHI DHE BEKIM FAZLIU LARGOHEN NGA DR 
 2009/8/18 16:34:59
  Komitėt rrahėn banorėt e Nerezit - Shkup 
 2009/8/18 16:28:00
  PDSH zyrtarisht braktisi Parlamentin 
 2009/8/17 14:54:11
  PDSH zyrtarisht braktisi Parlamentin 
 2009/8/17 14:52:23
  MATOSHI DHE BEKIM FAZLIU LARGOHEN NGA DR 
 2009/8/17 14:51:14
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio