Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Studenti20

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 4745
( 0.72% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.9
Bashkangjitur 11.04.2006
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
995 postime nė kėtė temė
( 26% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 02.06.2020, 09:01
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi "Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
User's relationship informations
Forumi
  Libia dhe fundi i Gadafit 
 2011/10/20 7:13:50
  S’ka mėsimbėsim nė shkolla 
 2011/8/30 0:23:30
  Meda ndihmon me 2.000 euro familjen Zymberaj 
 2011/8/23 19:12:07
  A ESHTE VEHABIZMI KANCER I ISLAMIT? 
 2011/8/23 19:08:46
  Superkupa e Spanjes 
 2011/8/17 19:00:19
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio