Studentet.info

Kryesorja Foto nga antaret e faqes : gelda
gelda

geldaE popullarizuar

Publikuesi: I Panjohur

Data e publikimit: 2006/9/29 8:10
Shiquar: 3862 herė
Komente: 4
8.39068.39 (64 vota)VlersojeVlersoje

[<   Mbrapa  150  151  152  153  154  155  156  Perpara   >]

Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
oqeani
Postuar nË: 2006/10/8 18:47  E ndryshuar: 2006/10/9 6:33
Just popping in
I bashkangjitur: 2006/8/28
Prej:
Postimet: 1
 Re: gelda
tung gelda me te vertet qenke e bukur dhe simpatike , nga lajm
Head_Strug
Postuar nË: 2007/12/17 9:32  E ndryshuar: 2007/12/17 9:32
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/1
Prej:
Postimet: 410
 Re: gelda
OUUUUUU mrekulli
dunjuan1
Postuar nË: 2008/5/23 5:02  E ndryshuar: 2008/5/23 5:02
Just popping in
I bashkangjitur: 2008/5/1
Prej:
Postimet: 3
 Re: gelda
tung gelda shum fort ke dal ne foto veq perpara tung tung kalo mir qao..
FIKRET-TE
Postuar nË: 2008/9/12 15:41  E ndryshuar: 2008/9/12 15:41
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/5/7
Prej:
Postimet: 194
 Re: gelda
UUAAAAAAA KOMPLIMENTET E MIA VAJZ E BUKUR , KER I BUKUR , SYT E BUKUR DHE GJITHCKA BUKUR


© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio