Studentet.info

Kryesorja Foto nga antaret e faqes : Ardiani
Ardiani

ArdianiE popullarizuar

Publikuesi: Donika180
(Gjitha fotot nga Donika180)

Data e publikimit: 2006/12/18 18:17
Shiquar: 2023 herė
Komente: 0
9.80009.80 (5 vota)VlersojeVlersoje


Hello te gjithe  .
Une jom Ardian Emini ,jetoj ne Hollande dhe jom 3 vjeq.Une kam shum deshir qe te behem futbollisti me i mire ne bote .          

[<   Mbrapa  318  319  320  321  322  323  324  Perpara   >]

Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread


© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio