Studentet.info

Kryesorja VIP Shqiptar :  Meshkuj : Luan Krasniqi
Luan Krasniqi

Luan KrasniqiE popullarizuar

Publikuesi: zeshkani
(Gjitha fotot nga zeshkani)

Data e publikimit: 2007/4/14 18:08
Shiquar: 2470 herė
Komente: 1
7.00007.00 (3 vota)VlersojeVlersoje

[<   Mbrapa  77  78  79  80  81  82  83  Perpara   >]

Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
kanita
Postuar nË: 2008/3/22 14:23  E ndryshuar: 2008/3/22 14:23
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/3/15
Prej:
Postimet: 197
 Re: Luan Krasniqi
Luan Krasniqi ylli Shqiptar botror edhe pse ne Gjermani jeton dhe perfaqeson Gjermanin ne lojrat Bokserike prap se prap eshte Shqiptar gjak Shqiptarii je i fort Luan si nga emrin ashtu edhe nga forcaaa


© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio