Studentet.info

Kryesorja Foto nga studentet e mjeksis ne Tetove : Studete e mjekesise ne GRAC-AUSTRI- 2009
Studete e mjekesise ne GRAC-AUSTRI- 2009

Studete e mjekesise ne GRAC-AUSTRI- 2009E popullarizuar

Publikuesi: 1302989420
(Gjitha fotot nga 1302989420)

Data e publikimit: 2009/11/18 13:36
Shiquar: 2031 herė
Komente: 0
0.00 (0 vota)0.00 (0 vota)VlersojeVlersoje


shihen fotografi te studeteve te mjekesie se pergjitheshme dhe stomatologjise ne Grac te Austrise.....korrik 2009.....jemi ketu per kursin e anatomise si rezulat i bashkepunimit te ndersjellte te USHT-se dhe Universitetit te Graczit....            

[<   Mbrapa  71  72  73  74  75  76  77  Perpara   >]

Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread


© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio