Studentet.info

Kryesorja Miss Shqiptaret :  Femra : Eneida Graboba
Eneida Graboba

Eneida GrabobaE popullarizuar

Publikuesi: webm
(Gjitha fotot nga webm)

Data e publikimit: 2006/7/14 10:21
Shiquar: 3839 herė
Komente: 1
10.000010.00 (4 vota)VlersojeVlersoje


Miss Buzeqeshja - Eneida Graboba (ne Miss Shqiperia 2005)

[<   Mbrapa  41  42  43  44  45  46  47  Perpara   >]

Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
Anonim
Postuar nË: 2006/7/21 18:22  E ndryshuar: 2006/7/21 20:33
 Re: Eneida Graboba
tungjatje eneida je simpatike dhe shum e mrekushueshme po te kesh deshir me u njoftu me dj struganin lamerohu ne ket imel . dj-strugani@hotmail.de te pres bukuroshe me nat te mir tung. .


© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio