Studentet.info
ruth

  • Ju lutemi mos votoni per te njejten fotogafi disa here.
  • Shkalla e votimit eshte nga 1 deri ne 10, 1 eshte per me dobet dhe 10 per shkelqyeshem.
  • Ju lutem behuni objektiv gjat votimit, ne qoft se secili pranon 1 ose 10 ateher vlersimi nuk eshte efektiv.
  • Mos votoni per fotografit tuaja.
  

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio