Studentet.info

KryesorjaFoto nga Rektorėt, Profesorėt : Gjithesejt:7

Radhiti sipas:  Titullit () Dates () Radhitja () Popullaritetit ()
Fotot jane te radhitura sipas: Titulli (A deri Zh)

Shfaqja e fotografive nga 1 deri 7 (Nga 7 fotografi)ardian

ardianE popullarizuar

Publikuesi: ardiann (Gjitha fotot nga ardiann)
Data e publikimit: 2008/2/12 6:01
Shiquar: 3432 herė
Komente: 0
7.23817.24 (21 vota)VlersojeVlersoje


Prof.Dr. Enver DURAN, Prof.Dr. Shezai RROKAJ, Prof.Dr. Alajdin ABAZI

Prof.Dr. Enver DURAN, Prof.Dr. Shezai RROKAJ, Prof.Dr. Alajdin ABAZIE popullarizuar

Publikuesi: r.mislimi (Gjitha fotot nga r.mislimi)
Data e publikimit: 2006/10/17 6:07
Shiquar: 4026 herė
Komente: 0
5.83335.83 (6 vota)VlersojeVlersoje


Prof.Dr. Sadi Bexheti - Rektor

Prof.Dr. Sadi Bexheti - RektorE popullarizuar

Publikuesi: A.R.B.U.R.I.M (Gjitha fotot nga A.R.B.U.R.I.M)
Data e publikimit: 2007/9/20 19:12
Shiquar: 3145 herė
Komente: 0
5.86215.86 (29 vota)VlersojeVlersoje


Prof.Dr.Nexhbedin Beadini

Prof.Dr.Nexhbedin BeadiniE popullarizuar

Publikuesi: A.R.B.U.R.I.M (Gjitha fotot nga A.R.B.U.R.I.M)
Data e publikimit: 2007/9/5 16:32
Shiquar: 5494 herė
Komente: 0
8.49238.49 (65 vota)VlersojeVlersoje


Rektoret e UEJL, UT dhe Stanbollit

Rektoret e UEJL, UT dhe StanbollitE popullarizuar

Publikuesi: r.mislimi (Gjitha fotot nga r.mislimi)
Data e publikimit: 2006/10/17 5:48
Shiquar: 3492 herė
Komente: 0
7.75007.75 (4 vota)VlersojeVlersoje


Rektoret e UEJL, UT dhe Stanbollit

Rektoret e UEJL, UT dhe StanbollitE popullarizuar

Publikuesi: r.mislimi (Gjitha fotot nga r.mislimi)
Data e publikimit: 2006/10/17 5:48
Shiquar: 3391 herė
Komente: 0
4.00004.00 (3 vota)VlersojeVlersoje


Rexhep Qosja

Rexhep Qosja E popullarizuar

Publikuesi: r.mislimi (Gjitha fotot nga r.mislimi)
Data e publikimit: 2007/10/1 3:57
Shiquar: 4096 herė
Komente: 0
8.20008.20 (5 vota)VlersojeVlersoje

Shfaqja e fotografive nga 1 deri 7 (Nga 7 fotografi)© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio