Studentet.info
Arkivi
Prill 2013
Shkurt 2013
Janar 2013
Dhjetor 2012
Nentorė 2012
Tetorė 2012
Shtator 2012
Gusht 2012
Korrik 2012
Qershor 2012
Maj 2012
Prill 2012
Mars 2012
Shkurt 2012
Janar 2012
Dhjetor 2011
Nentorė 2011
Tetorė 2011
Shtator 2011
Gusht 2011
Korrik 2011
Qershor 2011
Maj 2011
Prill 2011
Mars 2011
Shkurt 2011
Janar 2011
Dhjetor 2010
Nentorė 2010
Tetorė 2010
Korrik 2010
Qershor 2010
Maj 2010
Prill 2010
Mars 2010
Shkurt 2010
Janar 2010
Dhjetor 2009
Nentorė 2009
Tetorė 2009
Shtator 2009
Gusht 2009
Korrik 2009
Qershor 2009
Maj 2009
Prill 2009
Mars 2009
Shkurt 2009
Janar 2009
Dhjetor 2008
Nentorė 2008
Tetorė 2008
Shtator 2008
Gusht 2008
Korrik 2008
Qershor 2008
Maj 2008
Prill 2008
Mars 2008
Shkurt 2008
Janar 2008
Dhjetor 2007
Nentorė 2007
Tetorė 2007
Shtator 2007
Gusht 2007
Korrik 2007
Qershor 2007
Maj 2007
Prill 2007
Mars 2007
Shkurt 2007
Janar 2007
Dhjetor 2006
Nentorė 2006
Tetorė 2006
Shtator 2006
Gusht 2006
Korrik 2006
Qershor 2006
Maj 2006
Prill 2006
Mars 2006
Shkurt 2006
Janar 2006
Dhjetor 2005
Nentorė 2005
Tetorė 2005
Shtator 2005
Gusht 2005
Korrik 2005
Qershor 2005
Maj 2005
Prill 2005
Mars 2005
Shkurt 2005
Janar 2005
Dhjetor 2004
Nentorė 2004
Titulli i artikullitAkcionetLexuarData
Lajme: NĖ KUADĖR TĖ QENDRĖS EVROPIANE PĖR ĒĖSHTJE TĖ PAKICAVEFaqe printuese Dergo kete lajm shokut156330-03-2005 10:06:13
Lajme: PROBLEMET NĖ MES MASHT-it DHE UP-sė REFLEKTOHEN TEK STUDENTĖTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut187230-03-2005 10:02:19
Lajme: Shkon nė shtėpi pėr festėn e Pashkėve, vret vetenFaqe printuese Dergo kete lajm shokut161330-03-2005 3:04:01
Lajme: Reforma financiare nė universitete ka mbetur nė vendFaqe printuese Dergo kete lajm shokut147230-03-2005 2:55:44
Lajme: Greva e PedagogėveFaqe printuese Dergo kete lajm shokut153430-03-2005 2:52:55
Lajme: vazhdojnė problemet e studentėve tė transferuar nė prishtinėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut162129-03-2005 9:32:54
Lajme: KomunikatFaqe printuese Dergo kete lajm shokut144829-03-2005 6:10:47
Lajme: NDĖRRON MĖNYRA E STUDIMIT NĖ FAKULTETIN E MJEKĖSISĖ TĖ UP-SĖFaqe printuese Dergo kete lajm shokut268229-03-2005 6:01:13
Lajme: Arsim Bajrami nė Kuvdenin e TretėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut167829-03-2005 4:32:41
Lajme: Studentėt e UT-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut143228-03-2005 15:18:06
Lajme: Fushata nė ushtriFaqe printuese Dergo kete lajm shokut156226-03-2005 15:31:06
Lajme: Hoxha: Presim deri nė 31 mars. Mė pas, do tė pėrkrahim me grevė administratėnFaqe printuese Dergo kete lajm shokut170226-03-2005 6:46:37
Lajme: Konferenca e parė kosovare studentoreFaqe printuese Dergo kete lajm shokut137925-03-2005 13:21:07
Lajme: MARRĖVESHJE BASHKĖPUNIMI NĖ MES TĖ UP-SĖ DHE UEJL-SĖFaqe printuese Dergo kete lajm shokut146725-03-2005 9:01:03
Lajme: SHKĖMBIM AKUZASH NĖ MES REKTORATIT DHE Z. WOEBERFaqe printuese Dergo kete lajm shokut158325-03-2005 8:59:10
Lajme: Ashtu si edhe semestrin e fundit tė vitit 2004, rreth 50% e studentėve part-timeFaqe printuese Dergo kete lajm shokut166625-03-2005 6:55:08
Lajme: u arrestua studentiFaqe printuese Dergo kete lajm shokut151025-03-2005 6:39:36
Lajme: Nė kuadėr tė takimit nė BullgariFaqe printuese Dergo kete lajm shokut140024-03-2005 10:56:26
Lajme: Kamerat e SHKB-sė fiksuan momentin kur njė student po i jepte Kostės 100 USDFaqe printuese Dergo kete lajm shokut147724-03-2005 7:01:22
Lajme: Raporti i Departamentit tė Shtetit amerikan: Dhimitėr Dokės iu kufizua liriaFaqe printuese Dergo kete lajm shokut213524-03-2005 6:59:03
Lajme: UP KĖRKON NDIHMĖ NGA PARLAMENTI DHE QEVERIAFaqe printuese Dergo kete lajm shokut146323-03-2005 12:18:26
Lajme: Rektorati: Do tė negociojmė me Ministrinė e Arsimit dhe FinancėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut174523-03-2005 4:24:49
Lajme: Ministria: Zėrin e pagave tė pedagogėve, e kemi rritur pėr me 28%Faqe printuese Dergo kete lajm shokut176523-03-2005 3:58:46
Lajme: Rektori i Universitetit: Senati miratoi nė parim buxhetin e vitit 2005Faqe printuese Dergo kete lajm shokut148022-03-2005 13:25:16
Lajme: Studenti i turbuarFaqe printuese Dergo kete lajm shokut151022-03-2005 4:33:55
Lajme: Muēaj: Pas martese, gruas i vihen mbi shpatulla shumė statuseFaqe printuese Dergo kete lajm shokut142522-03-2005 4:15:32
Lajme: Kryetari i Kuvendit tė Kosovės, Nexhat Daci priti njė grup studentėshFaqe printuese Dergo kete lajm shokut148621-03-2005 10:50:20
Lajme: SOLIDARIZIMI ME HARADINAJNFaqe printuese Dergo kete lajm shokut161821-03-2005 10:14:00
Lajme: Intervist me Dekanin e Shkencave tė Natyrės, Llukan PukaFaqe printuese Dergo kete lajm shokut405219-03-2005 7:45:59
Opinione: Universitete FetareFaqe printuese Dergo kete lajm shokut201819-03-2005 7:35:07
Lajme: Sot mbahet sesioni shkencor “Buzuku dhe Shkrimet e Hershme Shqipe”Faqe printuese Dergo kete lajm shokut317619-03-2005 7:17:29
Lajme: Universiteti i Evropės Juglindore prezenton punėn praktikeFaqe printuese Dergo kete lajm shokut243319-03-2005 5:39:08
Lajme: Shkollave tė larta do t’u vlerėsohet brenda pak kohėsh ēdo gjė me pikėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut188318-03-2005 3:45:43
Lajme: CEEPUSFaqe printuese Dergo kete lajm shokut128318-03-2005 3:37:01
Lajme: Nė konferencėn kombėtare tė arsimit tė lartėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut143017-03-2005 5:03:36
Lajme: Rasti HaredinajFaqe printuese Dergo kete lajm shokut158414-03-2005 5:22:25
Lajme: RASTI HARADINAJFaqe printuese Dergo kete lajm shokut151311-03-2005 11:23:23
Lajme: RASTI HARADINAJFaqe printuese Dergo kete lajm shokut144211-03-2005 11:17:59
Lajme: STUDENTĖT NĖ PĖRKRAHJE TĖ KRYEMINISTRITFaqe printuese Dergo kete lajm shokut151711-03-2005 7:36:49
Lajme: Sipas rektorit tė UT-sė, Shezai Rokaj, diplomat do tė shoqėrohen me nje shtojcėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut333710-03-2005 3:29:37
Lajme: Pėrkrahje edhe studentėtFaqe printuese Dergo kete lajm shokut162209-03-2005 4:23:10
Lajme: Rudina Xhunga promovon librin e vetFaqe printuese Dergo kete lajm shokut280007-03-2005 9:51:47
Opinione: Universiteti i TetovėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut270707-03-2005 5:04:44
Lajme: AKADEMI SOLEMNE ME RASTIN E ZYRTARIZIMIT TĖ UT-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut161804-03-2005 10:24:53
Lajme: Nė Gjykatė pėr veshjen muslimaneFaqe printuese Dergo kete lajm shokut188304-03-2005 7:01:03
Lajme: Akademi Solemne nė UTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut157704-03-2005 4:19:50
Lajme: Decentralizim pėr financat e UniversiteteveFaqe printuese Dergo kete lajm shokut132504-03-2005 4:06:41
Lajme: Shoqata e ndėrtuesve durrsakė ka premtuar ndihmė pėr studentėt mė nė nevojėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut159104-03-2005 4:00:05
Lajme: Universiteti i PrishtinėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut154403-03-2005 10:30:04
Lajme: U REALIZUA PREMTIMI I REKTORIT ARSIM BAJRAMIFaqe printuese Dergo kete lajm shokut154502-03-2005 9:25:17
Lajme: Fatmir Petushi kishte lėnė njė letėrFaqe printuese Dergo kete lajm shokut161901-03-2005 3:47:14
Lajme: AHMETI DHE HARADINAJ BĖJNĖ MARRĖVESHJE XHENTILMENĖSHFaqe printuese Dergo kete lajm shokut163701-03-2005 3:29:53

Gjithėsej janė 52 artikuj.

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio