Studentet.info
Arkivi
Prill 2013
Shkurt 2013
Janar 2013
Dhjetor 2012
Nentorė 2012
Tetorė 2012
Shtator 2012
Gusht 2012
Korrik 2012
Qershor 2012
Maj 2012
Prill 2012
Mars 2012
Shkurt 2012
Janar 2012
Dhjetor 2011
Nentorė 2011
Tetorė 2011
Shtator 2011
Gusht 2011
Korrik 2011
Qershor 2011
Maj 2011
Prill 2011
Mars 2011
Shkurt 2011
Janar 2011
Dhjetor 2010
Nentorė 2010
Tetorė 2010
Korrik 2010
Qershor 2010
Maj 2010
Prill 2010
Mars 2010
Shkurt 2010
Janar 2010
Dhjetor 2009
Nentorė 2009
Tetorė 2009
Shtator 2009
Gusht 2009
Korrik 2009
Qershor 2009
Maj 2009
Prill 2009
Mars 2009
Shkurt 2009
Janar 2009
Dhjetor 2008
Nentorė 2008
Tetorė 2008
Shtator 2008
Gusht 2008
Korrik 2008
Qershor 2008
Maj 2008
Prill 2008
Mars 2008
Shkurt 2008
Janar 2008
Dhjetor 2007
Nentorė 2007
Tetorė 2007
Shtator 2007
Gusht 2007
Korrik 2007
Qershor 2007
Maj 2007
Prill 2007
Mars 2007
Shkurt 2007
Janar 2007
Dhjetor 2006
Nentorė 2006
Tetorė 2006
Shtator 2006
Gusht 2006
Korrik 2006
Qershor 2006
Maj 2006
Prill 2006
Mars 2006
Shkurt 2006
Janar 2006
Dhjetor 2005
Nentorė 2005
Tetorė 2005
Shtator 2005
Gusht 2005
Korrik 2005
Qershor 2005
Maj 2005
Prill 2005
Mars 2005
Shkurt 2005
Janar 2005
Dhjetor 2004
Nentorė 2004
Titulli i artikullitAkcionetLexuarData
Njoftime: NJOFTIMEFaqe printuese Dergo kete lajm shokut139730-04-2006 8:58:08
Opinione: KOMENTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut154028-04-2006 10:18:31
Lajme: Alarm pėr eskalim situate nė Universitetin e PrishtinėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut152928-04-2006 8:39:39
Lajme: Kuvendarėt tė shqetėsuar pėr gjendjen nė Universitetin e PrishtinėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut142928-04-2006 8:32:39
Lajme: Intervistė me Jahi Hoxhėn, kryetar i Kėshillit Drejtues tė UP-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut141428-04-2006 8:28:16
Lajme: Qeverisė Studentore dhe mėnyra e zgjedhjes sė sajFaqe printuese Dergo kete lajm shokut188028-04-2006 8:16:36
Lajme: Qeveria mbėshtetė MASHT-in kundėr vendimit tė Jahi HoxhėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut139127-04-2006 10:54:06
Opinione: KOMENTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut128727-04-2006 10:52:15
Opinione: KOMENTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut152526-04-2006 14:00:53
Njoftime: DEKLARAT PĖR MEDIAFaqe printuese Dergo kete lajm shokut138225-04-2006 10:17:33
Lajme: Universiteti veror do mbahet prej 10 deri 28 QershorFaqe printuese Dergo kete lajm shokut159025-04-2006 5:49:18
Lajme: Kriteret pėr degėt e liberalizuara janė Matura Shtetėrore dhe nota mesatareFaqe printuese Dergo kete lajm shokut187025-04-2006 5:45:29
Lajme: Nė U. e Shkodrės, 3 500 tė regjistruar dhe 6 200 nė U. e ElbasanitFaqe printuese Dergo kete lajm shokut158025-04-2006 5:43:31
Lajme: Fillojnė fėrkimet nė mes UP-sė dhe MASHT-itFaqe printuese Dergo kete lajm shokut139224-04-2006 14:13:33
Shendeti: Mėnyrat pėr tė rimodeluar silutėn tėndeFaqe printuese Dergo kete lajm shokut343122-04-2006 10:35:06
Personazh: TUNAFaqe printuese Dergo kete lajm shokut298322-04-2006 10:10:00
Lajme: Zgjedhjet ne UP vendos qeveriaFaqe printuese Dergo kete lajm shokut178122-04-2006 9:55:08
Lajme: Universitetet, fluks regjistrimesh nė ditėt e funditFaqe printuese Dergo kete lajm shokut146422-04-2006 7:35:04
Opinione: KOMENTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut176722-04-2006 7:33:31
Njoftime: NJOFTIMFaqe printuese Dergo kete lajm shokut138221-04-2006 7:54:38
Lajme: Si e shohin reformėn universitare MASHT-i, UP-ja, PSUP-ja dhe studentėt?Faqe printuese Dergo kete lajm shokut246120-04-2006 11:58:54
Lajme: Azilkėrkuesit shqiptarė nė Britani po i shkaktojnė debakėl legjislacionitFaqe printuese Dergo kete lajm shokut177620-04-2006 11:57:50
Lajme: Intervistė ekskluzive me Rektorin e UEJL-sė, prof.dr.Alajdin AbaziFaqe printuese Dergo kete lajm shokut195420-04-2006 9:36:55
Lajme: Hapen rrugėt qė pedagogėt tė nėnshkruajn kontratat me universitetinFaqe printuese Dergo kete lajm shokut172420-04-2006 2:55:39
Lajme: Edhe njė grevė ne Universitetin e PrishtinėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut371319-04-2006 9:40:15
Lajme: Rifillojnė ferkimet nė mes MASHT’it dhe UP’sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut155618-04-2006 15:46:40
Lajme: Iniciativė pėr njė plan modern tė hapėsirės universitareFaqe printuese Dergo kete lajm shokut177418-04-2006 15:46:22
Lajme: Pikėt, matura 35 pėr qind, konkursi 65 pėr qindFaqe printuese Dergo kete lajm shokut243616-04-2006 6:19:57
Lajme: Ndėrroi jetė Prof.Mahmut BakalliFaqe printuese Dergo kete lajm shokut161414-04-2006 15:46:30
Lajme: Mbeten nė rrugė studentėt e diplomuar tė Veterinarisė nė UPFaqe printuese Dergo kete lajm shokut424214-04-2006 8:01:35
Muzikė: “Adrenalinė show”Faqe printuese Dergo kete lajm shokut153814-04-2006 7:35:32
Lajme: Atmosferė zgjedhore nė kampusin universitarėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut173113-04-2006 10:39:07
Lajme: Hapet menza nė USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut196913-04-2006 10:37:44
Lajme: Ilir Hysa pedagogu shqiptar ne Nju JorkFaqe printuese Dergo kete lajm shokut386713-04-2006 3:08:44
Lajme: NJOFTIMFaqe printuese Dergo kete lajm shokut132913-04-2006 2:57:50
Lajme: LIR dhe USSH organizojnė protestė nė MitrovicėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut147512-04-2006 14:27:41
Opinione: Nė Tetovė po vdes kultura shqiptareFaqe printuese Dergo kete lajm shokut154212-04-2006 5:17:45
Lajme: Pritet tė protestojn sėrish studentet ne FrancėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut137411-04-2006 13:32:07
Lajme: Universiteti i Prishtinės mė i qeti nė rajonFaqe printuese Dergo kete lajm shokut151411-04-2006 11:22:38
Lajme: U konstutuua Parlamenti Studentor i UP’sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut206011-04-2006 10:48:02
Lajme: Edicioni i gjashtė i UVP-sė, organizohen 15 kurseFaqe printuese Dergo kete lajm shokut132111-04-2006 10:23:14
Lajme: Kjo ėshtė platforma pėr universitetin e riFaqe printuese Dergo kete lajm shokut181710-04-2006 5:35:07
Lajme: Godina e universitetit “Aleksandėr Moisiu” ėshtė vetėm dykatėshe.Faqe printuese Dergo kete lajm shokut188910-04-2006 5:32:38
Lajme: U arrit marrėveshje pėr koalicionin nė Parlamentin StudentorFaqe printuese Dergo kete lajm shokut177307-04-2006 12:23:21
Opinione: KOMENTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut149307-04-2006 12:22:20
Lajme: Peticion Per Abuzime ne UniversitetFaqe printuese Dergo kete lajm shokut127707-04-2006 8:57:20
Lajme: Rektorėt kėrkojnė godina tė reja dhe pedagogėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut139307-04-2006 8:53:40
Lajme: ATA rikonfirmon mbėshtetjen financiare pėr Universitetin Veror tė PrishtinėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut133006-04-2006 10:42:08
Lajme: Filloi Panairi ndėrkombėtar pėr arsim nė SHKUPFaqe printuese Dergo kete lajm shokut156206-04-2006 6:51:08
Lajme: Pollo: Nė degėt ku do tė ketė numėr tė kufizuar pranimeshFaqe printuese Dergo kete lajm shokut225406-04-2006 6:44:21
Lajme: Karta e Bolonjes absurde per studentetFaqe printuese Dergo kete lajm shokut451605-04-2006 3:40:35
Lajme: Dekani Ēela: “Problemet e studentėve, tė drejta. Angazhohem t’ua zgjidh”Faqe printuese Dergo kete lajm shokut211505-04-2006 2:35:15
Lajme: Studentėt francezė tė hapur pėr bisedimeFaqe printuese Dergo kete lajm shokut125904-04-2006 5:28:40
Lajme: Pollo, formimi profesional do t’i pėrgjigjet kėrkesave tė tregut tė punėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut142604-04-2006 5:18:04
Lajme: Akademia e Shknecave dhe Arteve e Maqedonisė ia ndan ēmimin e lartė shqiptaritFaqe printuese Dergo kete lajm shokut170903-04-2006 11:06:37
Lajme: Profesori Bill Burtness propagandon krishterizimin nė UPFaqe printuese Dergo kete lajm shokut140603-04-2006 7:44:48
Lajme: Skandal nė Universitetin e PrishtinėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut255103-04-2006 2:42:15

Gjithėsej janė 57 artikuj.

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio