Studentet.info
Arkivi
Prill 2013
Shkurt 2013
Janar 2013
Dhjetor 2012
Nentorė 2012
Tetorė 2012
Shtator 2012
Gusht 2012
Korrik 2012
Qershor 2012
Maj 2012
Prill 2012
Mars 2012
Shkurt 2012
Janar 2012
Dhjetor 2011
Nentorė 2011
Tetorė 2011
Shtator 2011
Gusht 2011
Korrik 2011
Qershor 2011
Maj 2011
Prill 2011
Mars 2011
Shkurt 2011
Janar 2011
Dhjetor 2010
Nentorė 2010
Tetorė 2010
Korrik 2010
Qershor 2010
Maj 2010
Prill 2010
Mars 2010
Shkurt 2010
Janar 2010
Dhjetor 2009
Nentorė 2009
Tetorė 2009
Shtator 2009
Gusht 2009
Korrik 2009
Qershor 2009
Maj 2009
Prill 2009
Mars 2009
Shkurt 2009
Janar 2009
Dhjetor 2008
Nentorė 2008
Tetorė 2008
Shtator 2008
Gusht 2008
Korrik 2008
Qershor 2008
Maj 2008
Prill 2008
Mars 2008
Shkurt 2008
Janar 2008
Dhjetor 2007
Nentorė 2007
Tetorė 2007
Shtator 2007
Gusht 2007
Korrik 2007
Qershor 2007
Maj 2007
Prill 2007
Mars 2007
Shkurt 2007
Janar 2007
Dhjetor 2006
Nentorė 2006
Tetorė 2006
Shtator 2006
Gusht 2006
Korrik 2006
Qershor 2006
Maj 2006
Prill 2006
Mars 2006
Shkurt 2006
Janar 2006
Dhjetor 2005
Nentorė 2005
Tetorė 2005
Shtator 2005
Gusht 2005
Korrik 2005
Qershor 2005
Maj 2005
Prill 2005
Mars 2005
Shkurt 2005
Janar 2005
Dhjetor 2004
Nentorė 2004
Titulli i artikullitAkcionetLexuarData
Lajme: Universiteti i Tiranės, shpallen koeficientet pėr ēdo fakultetFaqe printuese Dergo kete lajm shokut295631-01-2007 9:21:30
Lajme: Behxhet Pacolli shpresė pėr studentėtFaqe printuese Dergo kete lajm shokut317931-01-2007 4:00:00
Lajme: Kryeministri Agim Ēeku vizitoi Ministrinė e Arsimit, tė Shkencės e tė TeknologjisėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut126331-01-2007 3:32:40
Lajme: Organizimi i nivelit tė dytė tė studimeve themelore bėhet me mjaft vėshtirėsiFaqe printuese Dergo kete lajm shokut170829-01-2007 15:10:00
Lajme: Aktualitete nga Universiteti Shtetėror i TetovėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut161829-01-2007 8:40:00
Lajme: Dr. Pllana: Rektori Hasani mė largoi mė keq se rektori serb PapoviēFaqe printuese Dergo kete lajm shokut393829-01-2007 7:10:00
Lajme: Bie mesatarja, universitetet nė rrethe nga 5.7-6Faqe printuese Dergo kete lajm shokut205229-01-2007 6:26:53
Lajme: Njė ēėshtjeje e pazgjidhur prej 2003-shitFaqe printuese Dergo kete lajm shokut155726-01-2007 14:40:00
Lajme: Studentet ne Protesta per MuzeunFaqe printuese Dergo kete lajm shokut139926-01-2007 8:44:46
Lajme: Studentėt e gazetarisė: Nuk kemi kohė pėr provimetFaqe printuese Dergo kete lajm shokut134826-01-2007 8:42:49
Lajme: Studentė tė USHT-sė nė konferencėn e Javės Evropiane tė EjndhovenitFaqe printuese Dergo kete lajm shokut139426-01-2007 7:50:00
Lajme: REKTORI BEXHETI VIZITON UNIVERSITETIN E VJENĖSFaqe printuese Dergo kete lajm shokut154925-01-2007 10:00:00
Lajme: Delegacioni i Fakultetit Juridik i USHT-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut372725-01-2007 10:00:00
Lajme: USHT-ja me projekte konkreteFaqe printuese Dergo kete lajm shokut148725-01-2007 9:53:41
Lajme: Dy ministri tė pafuqishme tė zgjidhin problemin e farmacistėve tė USHT-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut209525-01-2007 9:40:00
Lajme: Universiteti i Tiranės nė mbrojtje tė Muzeut tė Shkencave tė NatyrėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut176225-01-2007 9:10:00
Njoftime: USSHFaqe printuese Dergo kete lajm shokut187524-01-2007 14:50:00
Lajme: IS dhe studentėt e DSHP realizuan, deri tash, hulumtimin mė tė madh nė KosovėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut148024-01-2007 13:22:23
Lajme: Shtipi njė hap para Universitetit PublikFaqe printuese Dergo kete lajm shokut130724-01-2007 10:30:00
Lajme: FRI-ja shpėrbleu 18 studentėt mė tė mirė tė vitit.Faqe printuese Dergo kete lajm shokut306824-01-2007 10:30:00
Lajme: Bexheti vizite ne Universitetin e Shtutgartit te GjermaniseFaqe printuese Dergo kete lajm shokut139723-01-2007 9:50:00
Lajme: Profesorėt Modern nė USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut258523-01-2007 7:20:00
Lajme: Analisti britanik James Petifer ligjerues nė USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut135222-01-2007 6:50:00
Lajme: Raport Semestral i USSHM-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut152820-01-2007 15:10:00
Lajme: Farmacistėve tė diplomuar tė USHT-sė nuk u jepen licencat e punėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut161820-01-2007 7:50:00
Lajme: Nė Fakultetin Ekonomik tė Universitetit tė PrishtinėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut209918-01-2007 12:00:00
Lajme: Nė seminarin ndėrkombėtar tė universiteteve evropiane nė BrukselFaqe printuese Dergo kete lajm shokut124118-01-2007 12:00:00
Lajme: Universiteti i TiranesFaqe printuese Dergo kete lajm shokut263317-01-2007 18:00:00
Lajme: Studentėt protestojnė kundėr Universitetve Private nė GreqiFaqe printuese Dergo kete lajm shokut136517-01-2007 15:00:00
Lajme: Ambient i ndotur nė USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut200817-01-2007 9:00:25
Lajme: Njė delegacion i Fakultetit Juridik tė USHT viziton Universitetin e BerlinitFaqe printuese Dergo kete lajm shokut238817-01-2007 8:43:06
Lajme: Delegacioni i Fakultetit Ekonomik tė USHT-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut173116-01-2007 6:00:00
Lajme: Edhe analisti i njohur britanik James Pettifer me leksione tė veta nė USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut145915-01-2007 6:42:48
Lajme: Rektori i USHT-sė takohet me stafin dhe studentėt e Fakultetit EkonomikFaqe printuese Dergo kete lajm shokut141515-01-2007 6:08:08
Lajme: Biznes me sallat ku studentėt e kulturės fizike realizojnė pėrgatitjet kondicionFaqe printuese Dergo kete lajm shokut253013-01-2007 15:15:47
Lajme: Fakulteteve u bėhet e ditur shuma e mjeteve qė do tė shfrytėzojnė nė vitin 2007Faqe printuese Dergo kete lajm shokut132313-01-2007 15:13:31
Lajme: Senati pėrmbyll kaptinėn e zgjedhjes sė dekanėve tė fakulteteve tė UP-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut218413-01-2007 15:11:59
Lajme: Nė Universitetin Shtetėror te TetovėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut133812-01-2007 9:02:19
Lajme: Dekanėt vendosin: Provimet, me rregulloret ekzistueseFaqe printuese Dergo kete lajm shokut164912-01-2007 7:41:03
Lajme: Anketat, studentėt do vlerėsojnė pedagogėtFaqe printuese Dergo kete lajm shokut151611-01-2007 14:35:36
Lajme: Rektori i UP-se Enver Hasani u takua me kreret e UEJL-se dhe USHT-seFaqe printuese Dergo kete lajm shokut144911-01-2007 9:25:07
Lajme: Memorandum Bashkpunimi mes UEJL-sė dhe Agjencina pėr nėpunės shtetėrorėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut145610-01-2007 9:45:38
Lajme: Studentėt: Notat shpesh nuk afishohenFaqe printuese Dergo kete lajm shokut127410-01-2007 6:43:38
Lajme: Ndėrroi jetė Profesori i USHT-sė Mr.Ramadan Sinani nė moshėn 63 vjeēFaqe printuese Dergo kete lajm shokut185203-01-2007 9:05:51
Lajme: Tetova me bibliotekė tė reFaqe printuese Dergo kete lajm shokut186603-01-2007 5:10:11
Opinione: Liria akademike sfidon margjinalizimin e intelektualitFaqe printuese Dergo kete lajm shokut216502-01-2007 7:40:28
Intervista: Me Rektorin e Universitetit tė Prishtinės Enver Hasani dhėnė Epokės se ReFaqe printuese Dergo kete lajm shokut364202-01-2007 6:10:30

Gjithėsej janė 47 artikuj.

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio