Studentet.info
Arkivi
Prill 2013
Shkurt 2013
Janar 2013
Dhjetor 2012
Nentorė 2012
Tetorė 2012
Shtator 2012
Gusht 2012
Korrik 2012
Qershor 2012
Maj 2012
Prill 2012
Mars 2012
Shkurt 2012
Janar 2012
Dhjetor 2011
Nentorė 2011
Tetorė 2011
Shtator 2011
Gusht 2011
Korrik 2011
Qershor 2011
Maj 2011
Prill 2011
Mars 2011
Shkurt 2011
Janar 2011
Dhjetor 2010
Nentorė 2010
Tetorė 2010
Korrik 2010
Qershor 2010
Maj 2010
Prill 2010
Mars 2010
Shkurt 2010
Janar 2010
Dhjetor 2009
Nentorė 2009
Tetorė 2009
Shtator 2009
Gusht 2009
Korrik 2009
Qershor 2009
Maj 2009
Prill 2009
Mars 2009
Shkurt 2009
Janar 2009
Dhjetor 2008
Nentorė 2008
Tetorė 2008
Shtator 2008
Gusht 2008
Korrik 2008
Qershor 2008
Maj 2008
Prill 2008
Mars 2008
Shkurt 2008
Janar 2008
Dhjetor 2007
Nentorė 2007
Tetorė 2007
Shtator 2007
Gusht 2007
Korrik 2007
Qershor 2007
Maj 2007
Prill 2007
Mars 2007
Shkurt 2007
Janar 2007
Dhjetor 2006
Nentorė 2006
Tetorė 2006
Shtator 2006
Gusht 2006
Korrik 2006
Qershor 2006
Maj 2006
Prill 2006
Mars 2006
Shkurt 2006
Janar 2006
Dhjetor 2005
Nentorė 2005
Tetorė 2005
Shtator 2005
Gusht 2005
Korrik 2005
Qershor 2005
Maj 2005
Prill 2005
Mars 2005
Shkurt 2005
Janar 2005
Dhjetor 2004
Nentorė 2004
Titulli i artikullitAkcionetLexuarData
Opinione: KOMENTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut181528-02-2007 14:50:00
Opinione: KOMENTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut262628-02-2007 14:40:00
Lajme: Autori gjerman i librit “Rheumatologie” shpreh keqardhje pėr keqkuptimet qė ka shkaktuar libri i tij nė UPFaqe printuese Dergo kete lajm shokut447628-02-2007 3:04:58
Lajme: Universitetet, zgjedhjet vetėm me ligjin e riFaqe printuese Dergo kete lajm shokut142327-02-2007 11:12:24
Lajme: Mbledhja e Senatit ne USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut181127-02-2007 10:10:00
Lajme: Tė punėsuarve nė UP iu pamundėsohet tė kenė dy kontrata me normė tė plotėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut134124-02-2007 9:50:00
Njoftime: BURSA PER STUDIME NE SHBAFaqe printuese Dergo kete lajm shokut320624-02-2007 9:35:47
Lajme: PĖRVOJA MENAXHUESE AMERIKANE NĖ USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut154524-02-2007 9:33:48
Lajme: Senati vendosi qė zgjedhja e personelit akademik tė bėhet ashtu siē parasheh StatutiFaqe printuese Dergo kete lajm shokut201824-02-2007 5:29:59
Lajme: Prokuroria e Prishtinės heton 24 persona qė kanė paraqitur dokumente false tė UP-sė nė institucione jashtė KosovėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut198623-02-2007 10:03:22
Lajme: Greqi, studentėt protesta ndaj reformės nė arsimFaqe printuese Dergo kete lajm shokut134022-02-2007 17:39:46
Lajme: Delegacioni i USHT-sė sjell shumė risi nga AngliaFaqe printuese Dergo kete lajm shokut490122-02-2007 17:10:00
Lajme: Kontrolli i dyfishtė minimizon falsifikatetFaqe printuese Dergo kete lajm shokut246621-02-2007 15:10:00
Lajme: Kėmbim tė stafit akademik nė mes tė Universitetit Shtetėror tė Tetovės dhe AAB-sė nga PrishtinaFaqe printuese Dergo kete lajm shokut331121-02-2007 9:20:00
Lajme: Hiqet DalipiFaqe printuese Dergo kete lajm shokut224321-02-2007 3:30:00
Lajme: USAID-i, do tė implementoj projektin pėr trajnimin e arsimtarėve dhe studentėve nė planin etnik - sensitivFaqe printuese Dergo kete lajm shokut156320-02-2007 12:33:05
Lajme: Unioni i Studentėve Shqiptar nė Maqedoni Falje Publike pėr anashkalimin e Fadil SulejmanitFaqe printuese Dergo kete lajm shokut178720-02-2007 10:40:00
Lajme: Shkarkohet dekani i Fakultetit Juridik tė PrishtinėsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut278920-02-2007 10:00:00
Lajme: Qendra Kosovare pėr Studime Gjinore promovoi hulumtimin “Auditimi i ēėshtjeve gjinore nė sistemin arsimor”Faqe printuese Dergo kete lajm shokut333220-02-2007 3:30:00
Lajme: UP pėrpiqet tė lirohet nga studentėt pasivėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut135219-02-2007 11:00:00
Lajme: Reēica dhe Poroj kujtuan ditet e para te ligjerimit ne shqipFaqe printuese Dergo kete lajm shokut281217-02-2007 16:20:00
Lajme: Me diplomė false kthehet nė USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut272317-02-2007 14:20:00
Lajme: Maratona e Sadi Bexhetit nė Universitet e AustrisėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut153215-02-2007 7:10:00
Lajme: Gazeta mė e re pėr studentetFaqe printuese Dergo kete lajm shokut178414-02-2007 16:10:00
Lajme: 85 Doktor Shkence nė 2006 ne MaqedoniFaqe printuese Dergo kete lajm shokut146513-02-2007 11:29:30
Lajme: Senati vendos qė paratė e buxhetit tė shtetit tė mos shkojnė vetėm pėr rikonstruksioneFaqe printuese Dergo kete lajm shokut133013-02-2007 7:28:18
Lajme: Debati pėr pagat fiton universitetiFaqe printuese Dergo kete lajm shokut143713-02-2007 5:47:31
Lajme: Universiteti i Harvardit pėr herė tė parė zgjodhi grua pėr kryetare tė tijFaqe printuese Dergo kete lajm shokut159213-02-2007 5:30:00
Lajme: "Rrogat i garanton shteti, s'i lihen rastėsisė"Faqe printuese Dergo kete lajm shokut153210-02-2007 6:39:42
Lajme: Memorandum pėr organizimin e dy lėndėve tė reja fakultative: Mėsimi klinik dhe Metodologji ligjoreFaqe printuese Dergo kete lajm shokut171710-02-2007 3:30:00
Lajme: IBMFaqe printuese Dergo kete lajm shokut144609-02-2007 10:20:00
Lajme: Studentet e USHT-se bejne praktike ne Kompanin gjigante "Mercedes" ne GjermaniFaqe printuese Dergo kete lajm shokut159709-02-2007 7:00:00
Lajme: USHT NĖ SEMINARIN E USAID-IT NĖ OHĖRFaqe printuese Dergo kete lajm shokut186909-02-2007 6:56:31
Opinione: ANALIZĖFaqe printuese Dergo kete lajm shokut170108-02-2007 10:30:00
Lajme: Ministri Agim Veliu mbajti mbledhjen e parė me Kėshillin Kombėtar tė CilėsisėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut183608-02-2007 10:20:00
Lajme: Delegacioni i USHT-sė optimist pėr bashkpunim me Universitetin "Ilira"Faqe printuese Dergo kete lajm shokut196207-02-2007 8:46:13
Lajme: USUSHT bashkėpunim me US tė SllovenisėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut344907-02-2007 8:30:00
Lajme: Pakoja e Ahtisaarit i lė pa gojė Agim Veliun dhe Enver HoxhajnFaqe printuese Dergo kete lajm shokut169706-02-2007 6:30:00
Njoftime: Unioni i Studenteve Shqiptar - USSHFaqe printuese Dergo kete lajm shokut284805-02-2007 10:10:00
Lajme: Prorektori i USHT-sė Etem Iseni u takua me kryetarin e SHAFK, Xhevdet PantinaFaqe printuese Dergo kete lajm shokut405805-02-2007 9:40:00
Lajme: Arsimimi i pakicave nga perspektiva e ekspertėveFaqe printuese Dergo kete lajm shokut214703-02-2007 9:50:00
Lajme: Sipas Organizatės sė Re Studentore (ORS)Faqe printuese Dergo kete lajm shokut148902-02-2007 11:30:00
Lajme: Studentėt zgjedhin skriptoret pėr t’u shėrbyer me libra universitarėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut348302-02-2007 11:17:00
Lajme: Koha pėr mė shumė universitete publike nė KosovėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut235202-02-2007 11:11:31
Lajme: Hasani i kėrkon falje autorit gjerman tė librit “Rheumatologie”Faqe printuese Dergo kete lajm shokut166602-02-2007 11:10:00
Lajme: Prorektori i USHT-sė Etem Iseni takon rektorin e UP-sė Enver HasaninFaqe printuese Dergo kete lajm shokut414201-02-2007 5:30:00

Gjithėsej janė 46 artikuj.

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio