Studentet.info
Arkivi
Prill 2013
Shkurt 2013
Janar 2013
Dhjetor 2012
Nentorė 2012
Tetorė 2012
Shtator 2012
Gusht 2012
Korrik 2012
Qershor 2012
Maj 2012
Prill 2012
Mars 2012
Shkurt 2012
Janar 2012
Dhjetor 2011
Nentorė 2011
Tetorė 2011
Shtator 2011
Gusht 2011
Korrik 2011
Qershor 2011
Maj 2011
Prill 2011
Mars 2011
Shkurt 2011
Janar 2011
Dhjetor 2010
Nentorė 2010
Tetorė 2010
Korrik 2010
Qershor 2010
Maj 2010
Prill 2010
Mars 2010
Shkurt 2010
Janar 2010
Dhjetor 2009
Nentorė 2009
Tetorė 2009
Shtator 2009
Gusht 2009
Korrik 2009
Qershor 2009
Maj 2009
Prill 2009
Mars 2009
Shkurt 2009
Janar 2009
Dhjetor 2008
Nentorė 2008
Tetorė 2008
Shtator 2008
Gusht 2008
Korrik 2008
Qershor 2008
Maj 2008
Prill 2008
Mars 2008
Shkurt 2008
Janar 2008
Dhjetor 2007
Nentorė 2007
Tetorė 2007
Shtator 2007
Gusht 2007
Korrik 2007
Qershor 2007
Maj 2007
Prill 2007
Mars 2007
Shkurt 2007
Janar 2007
Dhjetor 2006
Nentorė 2006
Tetorė 2006
Shtator 2006
Gusht 2006
Korrik 2006
Qershor 2006
Maj 2006
Prill 2006
Mars 2006
Shkurt 2006
Janar 2006
Dhjetor 2005
Nentorė 2005
Tetorė 2005
Shtator 2005
Gusht 2005
Korrik 2005
Qershor 2005
Maj 2005
Prill 2005
Mars 2005
Shkurt 2005
Janar 2005
Dhjetor 2004
Nentorė 2004
Titulli i artikullitAkcionetLexuarData
Lajme: Universitetet publike dhe private, nė Tetor nis akreditimiFaqe printuese Dergo kete lajm shokut151930-07-2008 7:04:28
Lajme: Komoditetet e akademikutFaqe printuese Dergo kete lajm shokut160529-07-2008 3:08:46
Lajme: Rektori i USHT-sė ligjėroi nė Universitetin Veror 2008Faqe printuese Dergo kete lajm shokut142923-07-2008 2:16:42
Lajme: Sadi Bexheti: 60 pėr qind e profesorėve jashtė buxhetit tė shtetitFaqe printuese Dergo kete lajm shokut126422-07-2008 3:09:22
Lajme: Njė fakultetet i Shtipit kushton sa krejt USHT-jaFaqe printuese Dergo kete lajm shokut134122-07-2008 3:06:18
Opinione: Pėr njė skemė tė re financimi pėr universitetetFaqe printuese Dergo kete lajm shokut169222-07-2008 1:50:40
Lajme: Arbėn Xhaferi me ligjėratė nė Universitetin Veror 2008 (USHT)Faqe printuese Dergo kete lajm shokut250622-07-2008 1:37:39
Opinione: Kėshilli Britanik legjitimon monopolin nė fushėn e arsimit dhe politizimin e kėsaj sfereFaqe printuese Dergo kete lajm shokut177919-07-2008 7:42:39
Opinione: Qeveria ka gishtFaqe printuese Dergo kete lajm shokut160019-07-2008 7:40:29
Opinione: Mirė se vini nė Universitetin e PensionistėveFaqe printuese Dergo kete lajm shokut151519-07-2008 7:39:30
Opinione: Universitetet, mirėnjohje privatėveFaqe printuese Dergo kete lajm shokut189719-07-2008 5:32:43
Intervista: Intervistė me Ministrin e Arsimit dhe Shkencės sė Kosovės Enver HOXHAJ Faqe printuese Dergo kete lajm shokut232719-07-2008 2:25:01
Lajme: Startoi UNIVERSITETI VEROR 2008Faqe printuese Dergo kete lajm shokut189818-07-2008 6:46:54
Lajme: Qeveria vendosė monopol nė arsimin e lartė, “mbyll” universitetet privateFaqe printuese Dergo kete lajm shokut258016-07-2008 8:40:00
Lajme: Privatėt mbeten pa licenca e pa akreditimFaqe printuese Dergo kete lajm shokut404016-07-2008 8:11:49
Lajme: Nėnshkruhet marrėveshja e bashkėpunimit me Universitetin e Murcias, SpanjėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut131812-07-2008 6:05:36
Lajme: SHT fillon bashkėpunimin me Fakultetin e Shkencave Islame-ShkupFaqe printuese Dergo kete lajm shokut286112-07-2008 6:04:32
Opinione: Akreditimi do tė duhej t'u hapte perspektivėn e punėsimit kosovarėve tė diplomuarFaqe printuese Dergo kete lajm shokut300510-07-2008 11:44:05
Lajme: Filloi Universiteti Ndėrkombėtar Veror 2008Faqe printuese Dergo kete lajm shokut150410-07-2008 2:27:29
Lajme: USHT nėnshkruan marrėveshje bashkėpunimi me Universitetin “Eqrem Ēabej”-GjirokastėrFaqe printuese Dergo kete lajm shokut319110-07-2008 2:24:14
Lajme: Forumi i 5-tė Botėror i Ujit-Procesi regjionalFaqe printuese Dergo kete lajm shokut149910-07-2008 2:22:44
Lajme: STUDENTĖT E AAB-sė ZUNĖ VENDIN I PARĖ NĖ GARĖN E ORGANIZUAR NGA BSCKFaqe printuese Dergo kete lajm shokut228408-07-2008 2:01:29
Lajme: Universitetet: Do pranojme mbi 20 mije studente te rinjFaqe printuese Dergo kete lajm shokut154203-07-2008 11:41:45
Lajme: Vrap pas fakulteteve qė sjellin paraFaqe printuese Dergo kete lajm shokut166803-07-2008 5:50:00
Lajme: Vazhdon pėrkrahja e italianėve pėr USHT-nėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut133202-07-2008 4:59:58
Lajme: Kumanova, pėrfundimisht me fakultet shqipFaqe printuese Dergo kete lajm shokut168802-07-2008 4:29:57
Lajme: Sqarohet ēėshtja e magjistrantėve tė UT-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut226301-07-2008 1:51:09

Gjithėsej janė 27 artikuj.

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio