Studentet.info
Arkivi
Prill 2013
Shkurt 2013
Janar 2013
Dhjetor 2012
Nentorė 2012
Tetorė 2012
Shtator 2012
Gusht 2012
Korrik 2012
Qershor 2012
Maj 2012
Prill 2012
Mars 2012
Shkurt 2012
Janar 2012
Dhjetor 2011
Nentorė 2011
Tetorė 2011
Shtator 2011
Gusht 2011
Korrik 2011
Qershor 2011
Maj 2011
Prill 2011
Mars 2011
Shkurt 2011
Janar 2011
Dhjetor 2010
Nentorė 2010
Tetorė 2010
Korrik 2010
Qershor 2010
Maj 2010
Prill 2010
Mars 2010
Shkurt 2010
Janar 2010
Dhjetor 2009
Nentorė 2009
Tetorė 2009
Shtator 2009
Gusht 2009
Korrik 2009
Qershor 2009
Maj 2009
Prill 2009
Mars 2009
Shkurt 2009
Janar 2009
Dhjetor 2008
Nentorė 2008
Tetorė 2008
Shtator 2008
Gusht 2008
Korrik 2008
Qershor 2008
Maj 2008
Prill 2008
Mars 2008
Shkurt 2008
Janar 2008
Dhjetor 2007
Nentorė 2007
Tetorė 2007
Shtator 2007
Gusht 2007
Korrik 2007
Qershor 2007
Maj 2007
Prill 2007
Mars 2007
Shkurt 2007
Janar 2007
Dhjetor 2006
Nentorė 2006
Tetorė 2006
Shtator 2006
Gusht 2006
Korrik 2006
Qershor 2006
Maj 2006
Prill 2006
Mars 2006
Shkurt 2006
Janar 2006
Dhjetor 2005
Nentorė 2005
Tetorė 2005
Shtator 2005
Gusht 2005
Korrik 2005
Qershor 2005
Maj 2005
Prill 2005
Mars 2005
Shkurt 2005
Janar 2005
Dhjetor 2004
Nentorė 2004
Titulli i artikullitAkcionetLexuarData
Lajme: Reagim ndaj shkrimit me titull “Vazhdojnė konsolidimet e organeve legjitime tė USHT-sė” publikuar nė LAJM mė 28 korrik 2009Faqe printuese Dergo kete lajm shokut148129-07-2009 3:14:44
Opinione: Kur e liga ėshtė mė e fuqishme se sa e miraFaqe printuese Dergo kete lajm shokut186128-07-2009 0:59:05
Lajme: Mashtroi studentėt pėr master Faqe printuese Dergo kete lajm shokut149121-07-2009 3:03:36
Opinione: RREGULLI I KAOSITFaqe printuese Dergo kete lajm shokut132920-07-2009 4:28:32
Lajme: DEMANT Faqe printuese Dergo kete lajm shokut134020-07-2009 1:11:16
Lajme: Rruga pėr nė autonomi universitareFaqe printuese Dergo kete lajm shokut221620-07-2009 1:06:54
Opinione: Mė dhemb kur hesht...Faqe printuese Dergo kete lajm shokut200414-07-2009 14:12:21
Intervista: Vela: E vėrteta ėshtė nė anėn tonėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut344413-07-2009 15:05:50
Opinione: SMS RektoriFaqe printuese Dergo kete lajm shokut155513-07-2009 2:41:18
Intervista: Vela: E kanė okupuar dhe degraduar USHT-nėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut362911-07-2009 3:51:53
Lajme: Jeton Shasivari, doktoron nė shkencat juridikeFaqe printuese Dergo kete lajm shokut461409-07-2009 13:35:35
Lajme: Universiteti i Prishtinės bėhet me rektor tė imponuar nga QeveriaFaqe printuese Dergo kete lajm shokut475809-07-2009 2:23:02
Opinione: Marifeti I BDI-sė nė USHT!Faqe printuese Dergo kete lajm shokut176908-07-2009 15:51:29
Lajme: DEMANT Faqe printuese Dergo kete lajm shokut129608-07-2009 12:13:55
Lajme: Ministri i Arsimit nė Maqedoni Pero Stojanovski jep dorėheqjeFaqe printuese Dergo kete lajm shokut141108-07-2009 5:29:47
Lajme: Vela: Si do t`a rikthejė drejtėsinė nė USHTFaqe printuese Dergo kete lajm shokut123708-07-2009 5:18:11
Lajme: Asistentėt dhe magjistrat e dhunshėm zėvendėsojnė doktorėt e shkencaveFaqe printuese Dergo kete lajm shokut294907-07-2009 6:05:58
Lajme: Osman Kadriu: Ėshtė shkelur autonomia e USHT-sė Faqe printuese Dergo kete lajm shokut306006-07-2009 13:54:18
Lajme: Rektori Vela pėrgėnjeshtron dezinformatat pėr pranim-dorėziminFaqe printuese Dergo kete lajm shokut132406-07-2009 11:28:34
Lajme: USHT-ja radhitet nė vendin e dytė nė Maqedoni nė ranglistėn e universiteteve botėrore Faqe printuese Dergo kete lajm shokut112406-07-2009 2:27:31
Lajme: Prof. DR. Agim VELA zgjidhet rektor i USHT-sė pėr 4 vitet e ardhėshmeFaqe printuese Dergo kete lajm shokut346704-07-2009 7:56:30
Lajme: Vela: Ndėrhyrje e dhunshme me motive politikeFaqe printuese Dergo kete lajm shokut123103-07-2009 6:03:37
Lajme: Ministria e Arsimit shkarkoi udhėheqėsinė e USHT-sėFaqe printuese Dergo kete lajm shokut126603-07-2009 0:55:20

Gjithėsej janė 23 artikuj.

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio