Studentet.info
Njoftime : Unioni i Studentėvė Shqiptarė nė Maqedoni
Kyqur 14-09-2006 7:55:29 (1508 Lexime)


Unioni i Studentėvė Shqiptarė nė Maqedoni

NJOFTIM

Unioni i Studentėve Shqipatrė nė Maqedoni i njofton tė gjithė studentėt, afaristėt dhe opinionin mbarė Shqiptarė se prej sot me date 14.09.2006 do tė fillojė kampanja pėr grumbullimin e mjeteve pėr ngritjen e bustit tė dėshmorit tė parė pėr dituri Shqipe ABDYLSELAM EMINI.

I lusim tė gjithė ata qė janė Shqiptarė dhe e ndjejnė veten Shqiptarė tė japin ndihmė simbolike pėr ta ndihmuar realizimin e kėtij projekti.

Ndihma juaj minimale nė kėtė drejtim ėshtė investim potencial nė rruajtjen dhe ngritjen e vlerave kulturore dhe historike Shqiptare tė kėtij vendi. Me shpresė se do tė na ndihmoni prej mė parė ju falenderojmė.

Me shumė Informata kliko: USSHM

Me Rrespekt
Bordi Unionit tė Studentėve Shqipatrė
nė Maqedoni ( USSHM )
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio